Mentoři

O každého našeho člena pečuje jeho Ideal Place mentor, se kterým může důvěrně konzultovat své aktuální potřeby a směřování firmy.

Jaroslav Chroňák

Jaroslav Chroňák

leadership a týmy

Jarda se věnuje nastavení firemních týmů na spolupráci. Rozvojové aktivity připravuje ve firmách, nebo v prostředí své farmy, kde do programu citlivě zapojuje i práci se zvířaty.

Oblasti

připravenost týmů na změnu, rozvoj potenciálu jednotlivců i týmů, byznys koučink, rozvoj podnikavosti v regionech

Valery Seničev

Valery Seničev

osobní rozvoj a vzdělávání manažerů

Valery se zaměřuje na rozvoj talentů a kompetencí u klíčových lidí ve firmách. Jeho specializací je propojování mladých talentů do řešení firemních výzev.

Oblasti

talenty a silné stránky, rozvoj leadershipu, soft skills, digi skills, reakce na změny, technologie ve vzdělávání leaderů

Rudolf Tůma

Rudolf Tůma

obchod a finance

Rudolf alias Hugo radí členům Growclubu, jak nastavit růst a rozvoj firmy z hlediska financí.

Oblasti

strategický management financí, investice a inovace, nastavení obchodních modelů ve firmách, finanční gramotnost pro zaměstnance

Rudolf Tůma

Hana Pleskačová

finance a finanční řízení

Naše finanční expertka Hanka má za sebou více než 20 let praxe v čele korporátů od mezinárodních projektů pod Generali Vienna Holding pro země CEE s využitím BI/DWH až po roli CFO v České pojišťovně. Posledních 10 let své rozsáhlé zkušenosti zúročuje v péči o finance malých a středních firem.

Hanka je autorkou metodiky finančního řízení: „Pyramida reportingu“. Tento revoluční přístup k řízení financí je založen na práci s daty napříč všemi úrovněmi společnosti. V rámci mentoringu Hanka kombinuje matematickou a finanční analýzu s psychologií a prací s lidským potenciálem.

Specializace

finanční řízení a performance management, nastavení efektivního reportingu – Pyramida reportingu, implementace rozšířeného finanční řízení a strategického plánování do firem

Rudolf Tůma

Denisa Sokolová

HR a strategie

Denisa je špičková odbornice pro oblast lidských zdrojů. Bohaté zkušenosti nasbírala v mezinárodních společnostech jako Honeywell, NN pojišťovna a českých společnostech RSM CZ&SK, AURES Holding a Solek holding na seniorních HR pozicích. V posledních letech je pravou rukou majitelů středních firem, které procházejí rychlým růstem a expanzí.

Soustředí se na to, aby firmy prosperovaly z pohledu lidí, procesů i strategie. Jako mentorka přináší do firem best practices v náboru klíčových lidí, strategickém nastavení interního HR, implementuje inovace na míru klientům a digitalizuje.

Specializace

vyjasnění role HR ve firmě, personální strategie a procesy, digitalizace, recruitment a stavění týmů, pracovně právní dokumentace, systém odměňování a nastavení KPI, employer branding, interní komunikace, expanze

O čem spolu mluvíme?

Lidé

Rozvoj klíčových dovedností

Připravenost na změny a agilita

Rovnováha mezi prací a osobním životem

Týmy

Nastavení na spolupráci

Transfer znalostí

Motivace a angažovanost

Technologie

Zefektivnění procesů

Nastavení na růst

Usnadnění inovací

Finance & obchod

Finanční zdraví firmy

Obchodní strategie

Principy udržitelnosti

Naši členové

Algorit
Aveflor
Acond
Grund
Janošík
EXX
Feed You